Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Date
ka: თარიღი

en: Password
ka: პაროლი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Modules
ka: მოდულები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Files
ka: ფაილები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: comments
ka: კომენტარები

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი

en: Port
ka: პორტი

en: Forums
ka: ფორუმები

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
