Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Date
kk: Датасы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Modules
kk: Модульдер

en: n/a
kk: жоқ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост

en: Selected
kk: Тандалған

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Tracker
kk: Трекер

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Forums
kk: Форумдар
