Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Project
ku: پرۆژە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: n/a
ku: نییە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Database name
ku: ناوی بنکه‌دراوه‌

en: Port
ku: دەروازە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
