Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ
