Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Database name
mg: Anaran'ny "Base de données"

en: Clear
mg: Fafao
