Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Date
mn: Огноо

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд
