Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Date
mr: दिनांक

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Issue
mr: मुद्दा

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Database name
mr: डेटाबेसचे नाव

en: Hours
mr: तास

en: Forums
mr: चर्चा
