Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Host
ne: होस्ट

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Tracker
ne: ट्रैकर/ खोजी

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Clear
ne: सफा

en: Activity
ne: गतिविधि

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
