Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Date
nn: Dato

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Modules
nn: Modular

en: User
nn: Brukar

en: hours
nn: timar

en: Selected
nn: Valgt

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Calendar
nn: Kalender

en: Users
nn: Brukarar

en: Database name
nn: Databasenamn

en: Forums
nn: Forum
