Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Priority
oc: Prioritat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Project
oc: Projèctes

en: Date
oc: Data

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add new
oc: Apondre novèl

en: Modules
oc: Moduls

en: n/a
oc: n/d

en: User
oc: Utilizaire

en: Files
oc: Fichièrs

en: hours
oc: oras

en: Host
oc: Òste

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Start date
oc: Data de començament

en: Users
oc: Utilizaires

en: Tracker
oc: Seguiment

en: comments
oc: comentaris

en: Database name
oc: Nom de la basa de donadas

en: Port
oc: Pòrt

en: Clear
oc: Escafar

en: Activity
oc: Activitat

en: News
oc: Novèlas

en: Synchronization
oc: Sincronizacion

en: Identifier
oc: Identificant

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Category ID
oc: Identificant de categoria

en: Project ID
oc: Id del projècte
