Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Status
os: Статус

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Date
os: Датæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Modules
os: Модултæ
