Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Priority
ro: Prioritate

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Project
ro: Proiect

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: Modules
ro: Module

en: User
ro: Utilizator

en: Files
ro: Fișiere

en: hours
ro: ore

en: Host
ro: Gazdă

en: Selected
ro: Selectat

en: Roles
ro: Roluri

en: Comment
ro: Comentariu

en: Start date
ro: Data de început

en: Users
ro: Utilizatori

en: Tracker
ro: Urmărire

en: comments
ro: comentarii

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Clear
ro: Elimină

en: Activity
ro: Activitate

en: Forums
ro: Forumuri

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Documents
ro: Documente

en: Identifier
ro: Identificator

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Estimated time
ro: Timpul estimat
