Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: Database name
se: Diehtovuođđu namma
