Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Priority
sk: Priorita

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Project
sk: Projekt

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Modules
sk: Moduly

en: n/a
sk: nie je

en: User
sk: Používateľ

en: Files
sk: Súbory

en: hours
sk: hodiny

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Selected
sk: Zvolené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Start date
sk: Dátum od

en: Users
sk: Používatelia

en: Tracker
sk: Sledovanie príspevkov

en: Authentication mode
sk: Mód autentifikácie

en: comments
sk: komentáre

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Repository
sk: Repozitár

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Activity
sk: Aktivita

en: Hours
sk: Hodiny

en: Forums
sk: Fórum

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Documents
sk: Dokumenty

en: News
sk: Novinky

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Category ID
sk: ID kategórie
