Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Modules
sl: Moduli

en: n/a
sl: n/d

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: Selected
sl: Izbrano

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Users
sl: Uporabniki

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: comments
sl: komentarjev

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Port
sl: Vrata

en: Forums
sl: Forumi

en: News
sl: Novice
