Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Public
sv: Offentlig

en: Priority
sv: Prioritet

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Project
sv: Projekt

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: Modules
sv: Moduler

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: User
sv: Användare

en: Files
sv: Filer

en: hours
sv: timmar

en: Host
sv: Värd

en: Selected
sv: Vald

en: Roles
sv: Roller

en: Comment
sv: Kommentar

en: Calendar
sv: Kalender

en: Start date
sv: Startdatum

en: Users
sv: Användare

en: Tracker
sv: Spårare

en: comments
sv: kommentarer

en: Database name
sv: Databasens namn

en: Clear
sv: Rensa

en: Activity
sv: Aktivitet

en: id
sv: ID

en: Hours
sv: Timmar

en: Forums
sv: Forum

en: Due date
sv: Förfallodag

en: nid
sv: NID

en: User name
sv: Användarnamn

en: Documents
sv: Dokument

en: Identifier
sv: Identifierare

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Category ID
sv: ID för kategori
