Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Homepage
ug: باش بەت

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Forums
ug: مۇنبەر
