Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Tracker
bo: རྗེས་འདེད་ལག་ཆ

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།
