Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Priority
ca: Prioritat

en: Yes
ca: Sí

en: Project
ca: Projecte

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: Issue
ca: Edició

en: n/a
ca: n/d

en: hours
ca: hores

en: Host
ca: Servidor

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Comment
ca: Comentari

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Users
ca: Usuaris

en: Tracker
ca: Seguidor

en: comments
ca: comentaris

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Clear
ca: Neteja

en: Activity
ca: Activitat

en: Hours
ca: Hores

en: Due date
ca: Data de venciment

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Assignee
ca: Representant
