Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: Comment
ht: Komantè

en: Database name
ht: Nom baz de done
