Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Database name
sr: Назив базе података
