Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Add new
th: เพิ่มใหม่

en: Issue
th: เล่มปี

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Host
th: โฮสต์

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Database name
th: ชื่อฐานข้อมูล

en: Port
th: พอร์ต

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
