Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Priority
ur: ترجیح

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Date
ur: تاریخ

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add new
ur: نیا شامل کریں

en: Modules
ur: موڈیولز

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Database name
ur: ڈیٹابیس کا نام
