Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
