Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Core
ar: النواة

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
