Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ
