Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Search
es: Buscar

en: Core
es: Núcleo

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Footer
es: Pie de página

en: You are here
es: Usted está aquí

en: Main menu
es: Menú principal

en: Secondary menu
es: Menú secundario
