Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Core
et: Tuum

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü
