Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
