Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Core
fi: Ydin

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko
