Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Core
gl: Núcleo

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
