Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Core
he: ליבה

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני
