Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Search
hi: खोज

en: Core
hi: कोर

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम
