Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Core
hr: Jezgra

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
