Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü
