Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Core
is: Kjarni

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur

en: You are here
is: Þú ert hér
