Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Core
ja: コア

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: You are here
ja: 現在地

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー
