Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Core
km: សំខាន់

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
