Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Core
ku: ناوکە

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
