Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Core
lt: Branduolys

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
