Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Core
lv: Kodols

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne
