Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
