Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
