Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst

en: Main menu
nn: Hovudmeny
