Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Core
pl: Rdzeń

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Theme developed by <a href="http://www.zyxware.com" >Zyxware </a> .
pl: Szablon stworzony przez <a href="http://www.zyxware.com" >Zyxware </a> .
