Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Core
fa: هسته

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی

en: Secondary menu
fa: قائمی ثانویه
