Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Core
ro: Nucleu

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
