Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Core
ru: Ядро

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню
