Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Core
sl: Jedro

en: Footer
sl: Noga

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj
