Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Core
sv: Kärna

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: You are here
sv: Du är här

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
